Diller

2017-2018 Bahar Dönemi Ara Sınav Takvimi

-1-

F.Ü. DEVLET KONSERVATUVARI

2017 – 2018 BAHAR YARIYILI ARA SINAV TAKVİMİ




TARİH


LİSANS I


LİSANS II


LİSANS III


LİSANS IV


26/03/2018

PAZARTESİ


MESLEK ÇALGISI

 

Meslek Çalgısı Hocaları

 

08:30


 


 


 


 


RİTİM BİLGİSİ

 

Öğr.Gör.M.Bolkar ÖZTEKİN

 

13:30


TÜRK HALK MÜZ.SOL.NAZ.

 

Öğr.Gör. Mustafa ÖZTÜRK

 

13:30


TOPLU UYGULAMA

 

Öğr.Gör. Öner KOVA

Öğr.Gör.Kenan SAVAŞ

15:10


27/03/2018

SALI


PİYANO

 

Prof.Dr. N.KVATCHANTIRADZE

 

08:30


MESLEK ÇALGISI

 

Meslek Çalgısı Hocaları

 

08:30


RİTİM BİLGİSİ

 

Öğr.Gör.M.Bolkar ÖZTEKİN

 

08:30


TÜRK SANAT MÜZ. REP.

 

Öğr. Elm. Deniz BUDAN

 

08:30


SES EĞİTİMİ

 

Prof.Dr. N.KVATCHANTIRADZE

 

10:30


 


 


 


28/03/2018

ÇARŞAMBA


 


BATI MÜZ.SOL.NAZ.

 

Prof.Dr. N.KVATCHANTIRADZE

 

08:30


MESLEK ÇALGISI

 

Meslek Çalgısı Hocaları

 

08:30


BİTİRME ÖDEVİ

 

Yrd.Doç.Dr. Yavuz DEMİRTAŞ

 

08:30


TÜRK HALK MÜZ. REP.

 

Öğr.Gör. Öner KOVA

 

13:30


 


 


RİTİM BİLGİSİ

 

Öğr.Gör.M.Bolkar ÖZTEKİN

 

13:30


29/03/2018

PERŞEMBE


BATI MÜZ.SOL.NAZ.

 

Prof.Dr. N.KVATCHANTIRADZE

 

08:30


 


 


MESLEK ÇALGISI

 

Meslek Çalgısı Hocaları

 

08:30


 


TÜRK HALK MÜZ. REP.

 

Öğr.Gör. Öner KOVA

 

13:30


TÜRK HALK MÜZ. REP.

 

Öğr.Gör. Mustafa ÖZTÜRK

 

13:30


 

 

 

 


30/03/2018

CUMA


RİTİM BİLGİSİ

 

Öğr.Gör.M.Bolkar ÖZTEKİN

 

08:30


TÜRK SANAT MÜZ. REP.

 

Öğr. Elm. Deniz BUDAN

 

08:30


BATI MÜZ.SOL.NAZ.

 

Prof.Dr. N.KVATCHANTIRADZE

 

08:30


TÜRK MÜZ. SOL. NAZ.

 

Öğr.Gör. İrşat KAZAZOĞLU

 

08:30


 

 

 

 

 


 


 


 


31/03/2018

CUMARTESİ


TÜRK MÜZ. SOL. NAZ.

 

Öğr.Elm. Emrah ÇÜMENDİR

 

09:00

 


 


 


 

 

-2-

 

F.Ü. DEVLET KONSERVATUVARI

2017 – 2018 BAHAR YARIYILI ARA SINAV TAKVİMİ




TARİH


LİSANS I


LİSANS II


LİSANS III


LİSANS IV


02/04/2018

PAZARTESİ


 


TÜRK HALK MÜZ.SOL.N.

 

Okt. Burak KOÇER

 

13:30


 


ARMONİ

 

Prof.Dr. N.KVATCHANTIRADZE

 

08:30


 


 


 


 


03/04/2018

SALI


 


 


 


 


 


 


KARŞ. GEN. MÜZ.TARİHİ

 

Okt. Ahmet Tevfik YÜCASU

 

15:10


SEÇMELİ DERS

 

 

 

13:30


04/04/2018

ÇARŞAMBA


TÜRK SANAT MÜZ. REP.

 

Öğr. Elm. Deniz BUDAN

 

08:30


 


 


 


 


 

 

 

 

 

 


 


TÜRK HALK MÜZ.SOL.NAZ.

 

Öğr.Gör. Öner KOVA

 

13:30


05/04/2018

PERŞEMBE


 


 


TÜRK SANAT MÜZ. REP.

 

Öğr. Elm. Deniz BUDAN

 

08:30


 


 


 


FORM BİLGİSİ

 

Öğr.Gör.Kenan SAVAŞ

 

15:10


TÜRK HALK MÜZ. REP.

 

Öğr.Gör. Öner KOVA

 

13:30


06/04/2018

CUMA


 

 

 

 

 


 


 


OSMANLICA

 

Yrd.Doç.Dr. Yavuz DEMİRTAŞ

 

08:30


 

 

 

 

 


 


MUSIKİ EDEBİYATI

 

Öğr.Gör.M.Bolkar ÖZTEKİN

 

15:10


 


07/04/2018

CUMARTESİ


 


TÜRK MÜZ. SOL. NAZ.

 

Öğr.Elm. Emrah ÇÜMENDİR

 

09:00


TÜRK MÜZ. SOL. NAZ.

 

Öğr.Gör. İrşat KAZAZOĞLU

 

09:00

 


 

NOT: 02/04/2018 – 07/04/2018 tarihleri arasındaki sınavlar ders saatlerinde yapılacak olup diğer dersler devam edecek ve yoklamaları alınacaktır.

( Yalnızca 04/04/2018 tarihindeki 1. Sınıf Meslek Çalgısı dersi yapılamayacaktır.

1. Sınıfın 04/04/2018 tarihindeki T.S.M. Repertuvarı sınavı ve

3. Sınıfın 05/04/2018 tarihindeki T.S.M. Repertuvarı sınavı 08:30’da yapılacaktır).

 

Türkçe