Diller

2017-2018 Bahar Yarıyılı Final Sınav Tarihleri




TARİH


LİSANS I


LİSANS II


LİSANS III


LİSANS IV


07/05/2018 PAZARTESİ


 

TÜRK SANAT MÜZ. REP.

 

Öğr. Elm. Deniz BUDAN

Öğr. Gör. Burak DAL

08:30


 


 

TÜRK HALK MÜZ. REP.

 

Öğr.Gör. Mustafa ÖZTÜRK

Okt. Burak KOÇER

09:00


 

TÜRK MÜZ. SOL. NAZ.

 

Öğr.Gör. İrşat KAZAZOĞLU

Öğr.Gör. Kenan SAVAŞ

08:30

 


08/05/2018

SALI


 

RİTİM BİLGİSİ

Öğr.Gör.M.Bolkar ÖZTEKİN

Arş.Gör. Cüneyt ÖBEK

09:00


 

BATI MÜZ.SOL.NAZ.

 

Prof.Dr. N.KVACANTİRADZE

Öğr. Gör. Burak DAL

08:30

 


 

TÜRK MÜZ. SOL. NAZ.

 

Öğr.Gör. İrşat KAZAZOĞLU

Öğr.Gör. Kenan SAVAŞ

09:30


 

BİTİRME ÖDEVİ

 

Yrd.Doç.Dr.  Yavuz DEMİRTAŞ

 

10:00

 


09/05/2018

ÇARŞAMBA


 

İNGİLİZCE

 

Öğr. Gör. Ahmet Tevfik YÜCASU

Arş.Gör. Cüneyt ÖBEK

10:00


 

İNGİLİZCE

 

Öğr. Gör. Ahmet Tevfik YÜCASU

Arş.Gör. Cüneyt ÖBEK

13:00


 

TÜRK HALK MÜZ.SOL.NAZ.

 

Öğr.Gör. Mustafa ÖZTÜRK

Okt. Burak KOÇER

09:00


 

ARMONİ

 

Prof.Dr. N.KVACANTİRADZE

Öğr. Gör. Burak DAL

08:30

 


10/05/2018

PERŞEMBE


 


 

ATATÜRK İLK. İNK. TARİHİ

 

Öğr. Gör. Ahmet Tevfik YÜCASU Arş.Gör. Cüneyt ÖBEK

10:00


 

BATI MÜZ.SOL.NAZ.

 

Prof.Dr. N.KVACANTIRADZE

Öğr. Gör. Burak DAL

08:30


 

TÜRK SANAT MÜZ. REP.

 

Öğr. Elm. Deniz BUDAN

Öğr.Gör. Kenan SAVAŞ

08:30

 


11/05/2018

CUMA


 

TÜRK DİLİ

 

Öğr. Gör. Ahmet Tevfik YÜCASU

Öğr. Gör. Burak DAL

10:00


 

TÜRK SANAT MÜZ. REP.

 

Öğr. Elm. Deniz BUDAN

Öğr.Gör. Kenan SAVAŞ

08:30


 

RİTİM BİLGİSİ

 

Öğr.Gör.M.Bolkar ÖZTEKİN

Arş.Gör. Cüneyt ÖBEK

10:00

 


 

TÜRK HALK MÜZ. REP.

 

Öğr.Gör. Öner KOVA

Okt. Burak KOÇER

09:00

 


12/05/2018

CUMARTESİ


 

TÜRK MÜZ. SOL. NAZ.

 

Öğr.Elm. Emrah ÇÜMENDİR

Öğr.Gör. Kenan SAVAŞ

10:00

 


 

RİTİM BİLGİSİ

 

Öğr.Gör.M.Bolkar ÖZTEKİN

Arş.Gör. Cüneyt ÖBEK

09:00


 


 

 

 

 

 




TARİH


LİSANS I


LİSANS II


LİSANS III


LİSANS IV


14/05/2018

PAZARTESİ


 

MESLEK ÇALGISI

 

Meslek Çalgısı Hocaları

 

08:30

 


 

TÜRK HALK MÜZ.SOL.NAZ.

 

Okt. Burak KOÇER

Öğr.Gör. Mustafa ÖZTÜRK

13:30


             

KARŞ. GEN. MÜZ.TARİHİ

 

Okt. Ahmet Tevfik YÜCASU

Arş.Gör. Cüneyt ÖBEK

15:00

 


 

TOPLU UYGULAMA

 

Öğr.Gör. Öner KOVA

Öğr.Gör. Kenan SAVAŞ

13:30


15/05/2018

SALI


 

PİYANO

 

Prof.Dr. N.KVACANTİRADZE

Öğr. Gör. Burak DAL

09:00


 

TÜRK HALK MÜZ. REP.

 

Öğr.Gör. Öner KOVA

Öğr.Gör. Mustafa ÖZTÜRK

13:30


 

MESLEK ÇALGISI

 

Meslek Çalgısı Hocaları

 

08:30

 


 

OSMANLICA

 

Yrd.Doç.Dr.  Yavuz DEMİRTAŞ

Arş.Gör. Cüneyt ÖBEK

08:30


 

SES EĞİTİMİ

 

Prof.Dr. N.KVACANTİRADZE

Öğr. Gör. Burak DAL

11:0

 


 


 


 

SEÇMELİ DERS

 

 

 

13:30


16/05/2018

ÇARŞAMBA


 

TÜRK HALK MÜZ. REP.

 

Öğr.Gör. Öner KOVA

Öğr.Gör. Mustafa ÖZTÜRK

13:30

 


 

 


 

FORM BİLGİSİ

 

Öğr.Gör. Kenan SAVAŞ

Arş.Gör. Cüneyt ÖBEK

13:30


 

MESLEK ÇALGISI

 

Meslek Çalgısı Hocaları

 

08:30


17/05/2018

PERŞEMBE


 


 

MESLEK ÇALGISI

 

Meslek Çalgısı Hocaları

               

08:30

 


 

MUSIKİ EDEBİYATI

 

Öğr.Gör.M.Bolkar ÖZTEKİN

Okt. Ahmet Tevfik YÜCASU

15:10


 

TÜRK HALK MÜZ.SOL.NAZ.

 

Öğr.Gör. Öner KOVA

Öğr.Gör. Mustafa ÖZTÜRK

13:30


18/05/2018

CUMA


 

BATI MÜZ.SOL.NAZ.

 

Prof.Dr. N.KVACANTIRADZE

Öğr. Gör. Burak DAL

08:30

 


 


 

TÜRK SANAT MÜZ. REP.

 

Öğr. Elm. Deniz BUDAN

Öğr.Gör. Kenan SAVAŞ

08:30


 

RİTİM BİLGİSİ

 

Öğr.Gör.M.Bolkar ÖZTEKİN

Arş.Gör. Cüneyt ÖBEK

09:00


19/05/2018

CUMARTESİ


 


 

TÜRK MÜZ. SOL. NAZ.

 

Öğr.Elm. Emrah ÇÜMENDİR

Öğr.Gör. Kenan SAVAŞ

09:00


 


 

 

 

Türkçe