Diller

BAHAR YARIYILI BÜTÜNLEME SINAVLARI




TARİH


LİSANS

I


LİSANS

II


LİSANS III


LİSANS IV


 

 

 

 

 

 

28/05/2018

PAZARTESİ


TÜRK HALK MÜZ. REP.

 

Öğr.Gör. Öner KOVA

Öğr.Gör. Mustafa ÖZTÜRK

10:30


ATATÜRK İLK. İNK. TARİHİ

 

Arş.Gör.Cüneyt ÖBEK

Öğr. Gör. Ahmet Tevfik YÜCASU

10:00


TÜRK SANAT MÜZ. REP.

 

Öğr. Elm. Deniz BUDAN

Öğr.Gör. Kenan SAVAŞ

09:30


TÜRK MÜZ. SOL. NAZ.

 

Öğr.Gör. İrşat KAZAZOĞLU

Öğr.Gör. Kenan SAVAŞ

10:30


BATI MÜZ.SOL.NAZ.

 

Prof.Dr. N.KVACANTİRADZE

Öğr.Gör. Burak DAL

11:00


 


FORM BİLGİSİ

 

Öğr.Gör. Kenan SAVAŞ

Arş.Gör. Cüneyt ÖBEK

13:30


TÜRK HALK MÜZ.SOL.NAZ.

 

Öğr.Gör. Öner KOVA

Öğr.Gör. Mustafa ÖZTÜRK

13:30


 

 

 

 

 

 

 

 

29/05/2018

SALI


TÜRK DİLİ

 

Arş.Gör.Cüneyt ÖBEK

Okt. Ahmet Tevfik YÜCASU

10:00


RİTİM BİLGİSİ

 

Öğr.Gör.M.Bolkar ÖZTEKİN

Arş.Gör.Cüneyt ÖBEK

11:00


TÜRK HALK MÜZ. REP.

 

Öğr.Gör. Mustafa ÖZTÜRK

Okt. Burak KOÇER

10:30


ARMONİ

Prof.Dr. N.KVACANTİRADZE

Öğr.Gör. Burak DAL

09:30


TÜRK SANAT MÜZ. REP.

Öğr. Elm. Deniz BUDAN

Öğr.Gör. Kenan SAVAŞ

10:30


RİTİM BİLGİSİ

 

Öğr.Gör.M.Bolkar ÖZTEKİN

Öğr. Gör. Ahmet Tevfik YÜCASU

13:30


TÜRK HALK MÜZ. REP.

 

Öğr.Gör. Öner KOVA

Öğr.Gör. Mustafa ÖZTÜRK

13:30


MUSIKİ EDEBİYATI

 

Öğr.Gör.M.Bolkar ÖZTEKİN

Arş.Gör. Cüneyt ÖBEK

15:10



SEÇMELİ DERS

13:30


 

 

 

 

 

 

30/05/2018

ÇARŞAMBA


İNGİLİZCE

 

Arş.Gör.Cüneyt ÖBEK

Öğr. Gör. Ahmet Tevfik YÜCASU

10:00


BATI MÜZ.SOL.NAZ.

 

Prof.Dr. N.KVACANTİRADZE

Öğr.Gör. Burak DAL

11:00


TÜRK HALK MÜZ.SOL.NAZ.

 

Öğr.Gör. Mustafa ÖZTÜRK

Öğr.Gör. Öner KOVA

10:30


RİTİM BİLGİSİ

 

Öğr.Gör.M.Bolkar ÖZTEKİN

Arş.Gör. Cüneyt ÖBEK

11:00


TÜRK SANAT MÜZ. REP.

 

Öğr. Elm. Deniz BUDAN

Öğr.Gör. İrşat KAZAZOĞLU

10:30


İNGİLİZCE

 

Arş.Gör.Cüneyt ÖBEK

Öğr. Gör. Ahmet Tevfik YÜCASU

13:00


KARŞ. GEN. MÜZ.TARİHİ

 

Öğr. Gör. Ahmet Tevfik YÜCASU

Arş.Gör. Cüneyt ÖBEK

15:00


TÜRK HALK MÜZ. REP.

 

Öğr.Gör. Öner KOVA

Öğr.Gör. Burak KOÇER

13:30


 

 

 

 

 

 

31/06/2018

PERŞEMBE


MESLEK ÇALGISI

 

Meslek Çalgısı Hocaları

 

09:30


MESLEK ÇALGISI

 

Meslek Çalgısı Hocaları

 

09:30


BATI MÜZ.SOL.NAZ.

 

Prof.Dr. N.KVACANTİRADZE

Öğr.Gör. Burak DAL

11:00


OSMANLICA

 

Yrd.Doç.Dr.  Yavuz DEMİRTAŞ

Arş.Gör.Cüneyt ÖBEK

09:30


 


TÜRK HALK MÜZ.SOL.NAZ.

 

Öğr.Gör. Burak KOÇER

Öğr.Gör. Mustafa ÖZTÜRK

13:30


TÜRK MÜZ. SOL. NAZ.

 

Öğr.Gör. İrşat KAZAZOĞLU

Öğr.Gör. Kenan SAVAŞ

13:30


TOPLU UYGULAMA

 

Öğr.Gör. Öner KOVA

Öğr.Gör. Kenan SAVAŞ

15:00


 

 

 

 

 

 

 

01/06/2018

CUMA


PİYANO

 

Prof.Dr. N.KVACANTİRADZE

Öğr.Gör. Burak KOÇER

10:30


TÜRK SANAT MÜZ. REP.

 

Öğr. Elm. Deniz BUDAN

Öğr.Gör. Kenan SAVAŞ

10:30


MESLEK ÇALGISI

 

Meslek Çalgısı Hocaları

 

09:30


MESLEK ÇALGISI

 

Meslek Çalgısı Hocaları

 


09:30


SES EĞİTİMİ

 

Prof.Dr. N.KVACANTİRADZE

Öğr.Gör. Burak KOÇER

11:00


 


RİTİM BİLGİSİ

 

Öğr.Gör.M.Bolkar ÖZTEKİN

Arş.Gör. Cüneyt ÖBEK

13:30


BİTİRME ÖDEVİ

 

Yrd.Doç.Dr.  Yavuz DEMİRTAŞ

10:00


 

 

02/06/2018

CUMARTESİ


TÜRK MÜZ. SOL. NAZ.

 

Öğr.Elm. Emrah ÇÜMENDİR

Öğr.Gör. Kenan SAVAŞ

11:00


TÜRK MÜZ. SOL. NAZ.

 

Öğr.Elm. Emrah ÇÜMENDİR

Öğr.Gör. Kenan SAVAŞ

10:30


 


 

 

 

Türkçe